Muzikale uitwisseling Symfonisch Ruimteorkest en Fanfare St. Caecilia

Print Friendly, PDF & Email

 

Op zondagmiddag 21 januari luiden twee orkesten uit de regio samen het nieuwe jaar in! In een afwisselend programma brengen Fanfare St. Caecilia uit Hoeven en het Symfonisch Ruimteorkest uit Zevenbergen een muzikale toost op 2018. Het concert vindt plaats in Cultureel Centrum Klundert en begint om 14.00u.

 

Het belooft een gezellige en muzikale middag te worden die u zeker niet mag missen! Beide orkesten pakken groots uit met een show compleet met lichteffecten en professioneel geluid. Kaarten kosten 10 euro per stuk (4 euro voor kinderen t/m 18 jaar) en zijn verkrijgbaar via www.ruimteorkest.nl/agenda en de leden van beide orkesten. Voor meer informatie kijkt u op: www.muziekvereniginghoeven.nl en www.ruimteorkest.nl of op de Facebookpagina’s @CaeciliaHoeven en @RuimteOrkest

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *