HETE BLIKSEM! Theaterconcert Fanfare St. Caecilia in De Kring op 7 oktober 2017

Fanfare St. Caecilia Hoeven organiseert op zaterdag 7 oktober vanaf 20.00 uur een bijzonder concert in Theater De Kring in Roosendaal: Hete Bliksem!. Succesvolle voorgaande jaren vragen ook dit keer om speciale gastartiesten. De Brabantse comédienne Christel de Laat zorgt deze avond voor voldoende vermaak tussen de Nederlandse tophits door, die verzorgd worden door zangeres Lotte Nobelen, trompettist John Curfs, toetsenist en muzikale duizendpoot Co Vergouwen en natuurlijk Fanfare St. Caecilia Hoeven. Een oer Hollandse avond vol gezelligheid, muzikaliteit en bekende Nederlandse nummers!

Kaarten te bestellen via concert@muziekvereniginghoeven.nl, www.dekringroosendaal.nl of 0165 – 505970.

TOT 7 OKTOBER!!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *