Happy Notes en Blazersklas treden samen op

Afgelopen schooljaar hebben de kinderen van de basisscholen mee gedaan met de Muziek express. Dat waren muzieklessen op school, die gegeven werden door muziekdocenten van St. Caecilia Hoeven.  Anne, Djuri en Lydia zijn 18 keer op de beide basisscholen geweest in de groepen 4 – 5 en 6. Een aantal kinderen was zo enthousiast dat ze graag meer wilden leren. Met 9 kinderen, blazers en slagwerkers, hebben we toen een groepje gevormd, de blazersklas. Zij hebben olv Anne Hoogendijk zes lessen gevolgd en vormden samen een echt orkest.

Afgelopen dinsdag 7 november was de afsluiting en mochten de kinderen voor een volle zaal in het Kompas laten horen wat ze hebben geleerd. Megan mocht bij het eerste liedje de dirigent zijn. Ook de Happy Notes gaven een schitterend optreden. Ze speelden o.a  een liedje van de Efteling. Tot slot mocht iedereen meezingen met het liedje Hey Hey Hey. Na afloop kregen ze een daverend applaus.

Mooi om de zien en horen hoe jonge kinderen zo enthousiast muziek maken samen.