Geslaagden Fanfare St. Caecilia Hoeven

Print Friendly, PDF & Email

Het was een spannende week voor vier leerlingen van Fanfare St. Caecilia uit Hoeven. Wessel Vermunt, Ruurtje Jacobs, Maud van Burik en Robin Dekker zijn namelijk op praktijkexamen geweest voor hun muziekdiploma’s. En met succes, want ze zijn allemaal met mooie punten geslaagd! Wessel behaalde in Tilburg zijn A-diploma op euphonium en behaalde 39,5 punten. Wessel krijgt les van Adriaan Martens. Ruurtje en Maud deden in Rucphen A-examen op altsaxofoon en behaalden daarbij respectievelijk 45 punten en 48,5 punten. Robin ging op voor haar B-examen op altsaxofoon en ze is geslaagd met 43 punten. Saxofoondocente Mieke Manders was trots op deze resultaten. Muziekvereniging St. Caecilia natuurlijk ook! Allemaal heel knap gedaan, proficiat!

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *