Geslaagde afsluiting van het Muzikale Scholenproject!

Print Friendly, PDF & Email

Op vrijdag 15 april organiseerde onze vereniging de Muzikale Doe-Dag, als afsluiter van het jaarlijkse scholenproject voor de groepen 4 van de Hoevense basisscholen De Reuzelaar en De Lindelommer. Alle deelnemende kinderen gingen deze dag oefenen op allerlei muziekinstrumenten bij de fanfare en het drum- en malletkorps. ‘s Avonds mochten de kinderen meedoen met het concert en speelden ze samen met de grote orkesten de sterren van de hemel!

Er waren veel enthousiaste mama’s, papa’s, broers, zussen, opa’s,¬†oma’s en andere ge√Įnteresseerden aanwezig om te komen luisteren naar wat de kinderen allemaal hebben geleerd de afgelopen periode. Het was een leuke, muzikale en vooral gezellige dag!

Doedag_StCaecilia_15042016

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *