DMK in de kerk!

november 28, 2019 Tess(a) Schouw No comments exist

Jaarlijks is er optreden bij de katholieke feestdag van de Heilige Caecilia, van een van beide afdelingen van de Hoevense “Muziekvereniging St. Caecilia” op in de kerk van Hoeven. Om de beurt spelen de Fanfare en het Drum- en Malletkorps (DMK). Dit jaar was de beurt aan DMK op 24 november. Het DMK bracht zes muziekstukken ten gehore. Deze waren met zorg uitgekomen; niet echt kerkmuziek, maar stemmig en melodieus als waande je jezelf in natuur of hoger sferen. Op de foto’s kun je zien dat het instrumentarium bestaat uit verschillende soorten drums of trommels waarbij de melodie komt van marimba’s, klokkenspelen, en buisorgel.
Het DMK staat onder leiding van de dirigent Wil Veeke.
Achteraf waren de reacties van de kerkbezoekers zeer lovend.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *