Back To The Roots

november 4, 2019 Tess(a) Schouw No comments exist
28, 27, 26… Ja we zijn weer aan het aftellen. 
Vrijdag 29 november is het weer zo ver: Het theater concert Back To The Roots in de Kring te Roosendaal! Zoals wel vaker is pianist Co Vergouwen weer van de partij. Als gastartiesten hebben we nu toch wel iets bijzonders want nu doet het koor New Gospel Sensation met ons mee. Dit koor onderscheidt zich van andere door de swingende, uitdagende en verrassende muziek. Alsof dit niet genoeg zou zijn, ook de saxofonist Patrick Curfs is van de partij. 
We zijn er trots op dat we, de Fanfare van St Caecilia, steeds beter worden. En dat is goed te horen! Heb je zin in een leuke muzikale avond en ben je geïnteresseerd om de Fanfare te horen? (Je steunt ons daar ook mee.) Dan is het zeker de moeite waard om te komen. Kaarten (€20,-) zijn verkrijgbaar via concert@muziekvereniginghoeven.nl of via de Kring. Zien we jou daar?

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *